צרו איתי קשר

1 2 3 4 5 6

מצלמות ביטחון

 

בזמן האחרון אנו עדים לגל אלימות אצלנו בישראל המשטרה ובתי המשפט כורעים תחת הנטל של אכיפת החוק וכתוצאה מכך אנו נשארים ללא מענה בזמן שהכי אנו צרכים אותם.

לפעמים אנו רואים שהעבריינים משיגים את יעדם והרשויות החוק לא מצליחים לתפוס אותם, וגם אם הם מצליחים להטיל מורה על הפושעים הם הפושעים מצליחים לצאת מזה ללא פגע ,כאן בדיוק מגיע החוזק האמתי של מצלמות האבטחה ,וזאת כדי שיהיו לנו ההוכחות על פעולתם של הפושעים במקומות שהכי יקרים לנו :בביתנו ,בחצר שלנו ,ובבית העסק שלנומצלמות ביטחון

מצלמות אבטחה נדרשות במקומות רבים: עסקים, בתים פרטים ,ברבי קומות ,בלובי ,בחניון ,ברשתות קמעוניות, במרכזי מסחר, ברשתות מזון ומסעדות, בארגונים גדולים במפעלים, במבני שירות המדינה (מוסדות ציבוריים ושטחים ציבוריים), בבתי ספר ובגני ילדים,עוד צורך יש לנו במצלמות אבטחה הוא במעקב במטפלות בתינוק או בקשיש . מצלמות אבטחה מהוות הרתעה אמיתית בפני גנבות והשחטת ציוד . הקלטות האירועים ותיעודם משמשים כהוכחות בבתי המשפט, ומאוד עוזרים למשטרה לפענח פשעים.

אנו יכולים להיעזר במצלמות אבטחה בכל אותם מקומות פגעים לוונדליזם ,הם מהווים הרתעה אמיתית ולו רק בשל נוכחותם בשטח , הקלטות האירועים ותיעודם על ידי המצלמות מהווים הוכחה חותכת והן קבילות בבתי המשפט .

אנו ממליצים מכל הלב לאחר שגמרתם אומר להתקין מצלמות אבטחה לשוחח ארוכות לפני כן עם מומחה שמתמחה בתחום הזה, מפני שבתחום הזה קיים מגוון רחב של מצלמות למטרות שונות ולמיקומים שונים , למשל תנאי התאורה במקום משפעים מאוד על חדות הצפייה של ההקלטה שהמצלמה תצלם , ולכן במקום חשוך חשוב שהמצלמה תהיה עם צמצם רחב שהיה רגיש לאור כדי שנוכל לזהות את האדם שהמצלמה תצלם.